Головна / Учням / Розваги / Вечір знайомств у ЦЕНТРІ

Вечір знайомств у ЦЕНТРІ

DSC_041307 вересня 2017 року (традиційно першого четверга вересня) у ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбувся «Вечір знайомств». І хоч цього року вийшло так, що за тиждень навчання всі учні перезнайомилися між собою та встигли знайти нових друзів, все одно свято стало надзвичайно корисним, адже всі дізналися ще й про таланти одне одного.

Надзвичайно всіх вразила своїм артистизмом та вокалом Тимошенко Аліна, учениця групи № 74, яка не просто заспівала пісню, а виконала її на професійному рівні, але крім того вона разом з Бернадською Валентиною показали танець, який теж був досить професійним. Учень цієї ж групи Смолянський Микола виконав пісню під гітару. Також порадували своїми голосами учні групи № 71 Колісник Олександр та Арент Юрій.  Дівчата групи №72 гарно виконували танець, цього ж дня відзначала свій день народження Сабалдашна Дар’я . Приймала привітання   Дар’я  від директора ЦЕНТРУ Зелєнцова Андрія Володимировича, він подарував їй пісню у власному виконанні та невеличкий подарунок.

Не розчарували також і старшокурсники.  Модно та сучасно заспівали  нам хлопці з групи №61, а 51-ша група виявилася дуже артистичною та веселою, показавши глядачам смішну сценку. Дівчата  групи №63 виконали танець з рушниками.

Ведучими вечора були Парило Юля та Павлушкіна Валентина .

Усі залишилися задоволеними. Продовження вечора знайомств було вже на дискотеці, яку організував директор центру Зелєнцов Андрій Володимирович.

Ротко Олександр, учень групи №51