Головна / Виховна робота / Сценарії / Ти – людина, а значить маєш права

Ти – людина, а значить маєш права

s10 – 14 грудня 2018 року у ФЕДОРВСЬКОМУ ЦЕТРІ  ПО проводився тиждень права.

В програмі тижня  11 грудня відбулася виховна година « Ти – людина, а значить маєш права». Захід присвячений Всесвітньому Дню прав людини, що відзначається прогресивним  людством 10 грудня.

Учні ознайомилися з історією боротьби людей за свої права з найдавніших часів і, звичайно, в ХХ ст.., коли була створена ООН, яка 10 грудня 1948 року прийняла  Загальну Декларацію прав людини.

З презентації, виступів учнів та викладача присутні дізналися про права та свободи, які гарантує своїм  громадянам Конституція України, створена на основі Декларації.

З відео кліпу «Права дитини» учні ознайомилися зі своїми правами, згідно Конвенції про права дитини. Були також розіграні життєві ситуації, коли діти неправомірно заявляли про свої права.

Основна ідея заходу полягає в тому щоб учні зрозуміли, що у свідомості і діяльності людей їх права та обов’язки повинні постійно поєднуватись і тоді життя буде щасливим і цікавим.

Ознайомитись >> Сценарій виховної години

викладач Лук’янець Т.В.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

DSC_0303

Кохайте і будьте коханими!!!

До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання. Кохання ...