Головна / Виховна робота / Сценарії / Ти – людина, а значить маєш права

Ти – людина, а значить маєш права

s10 – 14 грудня 2018 року у ФЕДОРВСЬКОМУ ЦЕТРІ  ПО проводився тиждень права.

В програмі тижня  11 грудня відбулася виховна година « Ти – людина, а значить маєш права». Захід присвячений Всесвітньому Дню прав людини, що відзначається прогресивним  людством 10 грудня.

Учні ознайомилися з історією боротьби людей за свої права з найдавніших часів і, звичайно, в ХХ ст.., коли була створена ООН, яка 10 грудня 1948 року прийняла  Загальну Декларацію прав людини.

З презентації, виступів учнів та викладача присутні дізналися про права та свободи, які гарантує своїм  громадянам Конституція України, створена на основі Декларації.

З відео кліпу «Права дитини» учні ознайомилися зі своїми правами, згідно Конвенції про права дитини. Були також розіграні життєві ситуації, коли діти неправомірно заявляли про свої права.

Основна ідея заходу полягає в тому щоб учні зрозуміли, що у свідомості і діяльності людей їх права та обов’язки повинні постійно поєднуватись і тоді життя буде щасливим і цікавим.

Ознайомитись >> Сценарій виховної години

викладач Лук’янець Т.В.

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

x

Перегляньте також

DSCF8078

Нове щастя, радість нову – хай несе вам рік Новий

Незабаром Новий рік  переступить наш поріг хай до вас він завітає з ...