Головна / Батькам / Наш оновлений гуртожиток

Наш оновлений гуртожиток

DSC_0132Ось в такі новенькі відремонтовані кімнати заселилися в цьому році дівчата першого курсу. Зусиллями та стараннями всього колективу, а особливо директору Центру Зелєнцову Андрію Володимировичу, нам вдалося зробити сучасний ремонт у кімнатах на третьому поверсі, обладнати кухню та душові, а також зробити теплим і затишним фойє гуртожитку, де учні можуть збиратися зимовими вечорами.

У кожній кімнаті поклеєні нові шпалери та квіткові панно, постелений лінолеум, а кімнати облаштовані новими ліжками, шафами та трюмо.

Ми плануємо не зупинятися на цьому й надалі робити наш навчальний заклад затишним, зручним та комфортним для наших учнів.

Кугаєнко Р.В.,

заступник директора з НВР