Головна / Урок / 92 група. Тема: Розв’язування задач з теми “Паралельність прямих і площин у просторі”

Тема: Розв’язування задач з теми “Паралельність прямих і площин у просторі”

Розв задач Парал прямих і площин у просторі

1. Актуалізація  опорних знань учнів з теми «Паралельність прямих і площин у просторі»

Виконати  тести для перевірки знань  теоретичного матеріалу та з метою повторення основних понять та теорем  з теми.

1. Розв’язання задач

Розв’язати задачі письмово.

1. Домашнє завдання. 1. АВСDA1B1C1D1– прямокутний паралелепіпед, AB = CD = a, K – середина ребра   A1B1 і ∠KAC = α.

Побудуйте переріз паралелепіпеда площиною, яка проходить через точки A1C1K і знайдіть його площу. Обчисліть,якщо  а = 13дм,  α = 75⁰.

1.  Записати алгоритм виконання малюнка задачі 3.
Вернуться к: Математика – 71,76,81,82,85,92 групи

8419684684264

ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ вітає з Великоднем!

Христос воскрес!  ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ вітає з Великоднем! Бажаємо, щоб це ...