Головна / Урок / Уведення, пошук і редагування даних у таблиці

Уведення, пошук і редагування даних у таблиці

1. Теоретичний матеріал

Дані в таблиці можна вводити після створення їх структур. Існує два способи введення даних у таблиці: за допомогою форм і безпосереднє введення даних таблиці. Розглянемо алгоритм уведення даних на прикладі 1.

14

 

Під час уведення даних автоматично перевіряються такі типи даних: числові, грошові, дата і час, логічні. На вкладці Основне в групі Форматування тексту містяться елементи, за допомогою яких можна змінити розмір і накреслення символів та інші параметри. Якщо на екрані не поміщаються всі записи, слід скористатися вертикальною смугою прокручування, а якщо не поміщаються всі поля — горизонтальною. Окремі поля можна розширити або звузити звичайним порядком. У нижній частині вікна таблиці розміщено кнопки навігації для переміщення курсора в перший, сусідній або останній запис.
Для додавання нового запису в таблицю необхідно натиснути кнопку Створити запис на панелі навігації та ввести дані. У такому самому порядку введемо дані в таблицю КАДРИ. Її вміст подано на рис. 2.

15

Рис.3. Вікно для пошуку й заміни даних

  • У процесі введення даних у поле Знайти можна використовувати такі метасимволи:

— довільна кількість будь­яких символів;

? — один довільний символ;

≠ — одна довільна фраза.

Після завершення пошуку на знайдений запис встановлюється курсор, і поле цього рядка висвітлюється іншим кольором. Оскільки в таблиці може бути кілька значень, що відшукуються, то для продовження пошуку необхідно ще раз натиснути кнопку Знайти далі. Для пошуку першого входження зразка можна використовувати поле Пошук. Пошук завершується після першого визначення рядка. Знайдене значення можна змінювати, вводити нове. Поле типу Лічильник, заблоковані поля та поля, що обчислюються, змінювати не можна.

Записи з таблиці можна вирізати й копіювати до буфер обміну, за допомогою кнопки Вставити вставляти в іншу таблицю, а також у документи Word і Excel Розглянемо алгоритм вилучення запису з таблиці.

  1. Виділити потрібний запис і натиснути кнопку Видалити н вкладці Основне. Відкриється меню цієї кнопки у якому слід виконати команду Видалити запис.
  2. У вікні, що відкриється, необхідно підтвердити або відмінити вилучення. Якщо потрібно вилучити весь запис, його слід виділити й натиснути кнопку Видалити, у меню виконати команду Видалити запис.

Слід пам’ятати, що у зв’язаних таблицях зі встановленим прапорцем Забезпечення цілісності даних вилучити запис не завжди вдається.

2. Засвоєння нових знань, формування вмінь. Робота за комп’ютером

16

x

Перегляньте також

2024-12-17_19-58-55

Вітання від випускників 11 групи Федорівського ЦПО

Любі наші вчителі, за ваші терпіння та підтримку дякуємо Вам!