Головна / Новини / З святом Вас, дорогі наші вчителі!

З святом Вас, дорогі наші вчителі!

DSC_0616 Світлий, радісний  сонячний день – навіть природа  подарувала святковий настрій найкращій професії в світі – вчителю.

3 жовтня у Федорівському центрі ПО відбулося свято, приурочене  дню Вчителя. Діти, шануючи своїх вихователів, підготували святкову концертну програму.

DSC_0508За  традицією, директор центру , привітав весь колектив зі святом. Шануючи його нелегку роботу, вдячні учні  подарували танець , сучасний вальс. Особливо сподобалося привітання  учнів групи № 91. В їхньому виконанні  прозвучав вірш про вчительську доброту та терпіння , завершили виступ гумористичною сценкою, піднявши настрій всім присутнім.  Методи виховання у родині показали нам учениці групи № 84 та № 82 у гумористичній сценці . Сучасним веселим танцем привітали вчителів група № 92. Поважаючи вчительську працю, учні групи № 71 , № 82 , № 94, № 84, подарували  вчителям пісні.

З гарним настроєм  після концертної програми слова вдячності учням висловила заступник директора Кугаєнко Раїса Василівна.

Тож і ми, група № 72, бажаємо:

Щастя Вам, здоров’я, сили,

Миру і терпіння,