Головна / Новини / Благодійний ярмарок «Серце Добра»

Благодійний ярмарок «Серце Добра»

DSCF6971 Бути добрим, творити добро своїми руками та дарувати тим, кому цього не вистачає – є однією з ціннісних орієнтацій людини. Мабуть, той, хто намагається творити Добро, відчуває радість за віддану доброту,бо тоді серця наповнюються теплом, щирістю, співпереживанням до ближнього.

В рамках ХІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» , яка щорічно організовується в усіх областях України,  прилучилися і ліцеїсти, організувавши благочинний ярмарок «Серце Добра».

Цього року акцію запроваджено з метою збору коштів для придбання медичного обладнання для новонароджених дітей.

Групи кухарів, кондитерів підготували на ярмарок кондитерські та хлібобулочні вироби.  Аромат свіжоспечених виробів приваблював покупців, які хотіли скуштувати майже весь асортимент ярмарку.

Волонтерська група «Прометей» також не залишилась байдужими і організували Скриньку Допомоги, до якої складали кошти небайдужі до чужої біди працівники та учні ліцею.

Зібрані кошти під час проведення благочинних заходів будуть перераховані на рахунок обласної дитячої лікарні.

Поспішаймо творити Добро! Не будемо байдужими! Допоможемо дітям разом!

С.В.Балак