Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Тренінгове заняття у «Школі молодого лідера»

Тренінгове заняття у «Школі молодого лідера»

DSCF6996 В рамках реалізації проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей і молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування» у Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей» з 12 квітня 2016 року розпочалися тренінгові навчання у «Школі молодого лідера».

Програма тренінгу «Торгівля людьми. Як уберегтися від небезпеки?» передбачає  підвищити рівень інформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми. Тренер «Школи молодого лідера» Максим Сержанський (2 курс), застосував на практиці знання, завдяки отриманій інформації в рамках обласного проекту серед учнів ПТНЗ.

Під час занять тренер Максим допоміг учням сформувати уявлення про суть торгівлі людьми; разом висвітлили соціальний аналіз причин та наслідків торгівлею людьми; застеріг про необачність та вміння захищати власну гідність, толерантно ставитись до постраждалих. Учні мали змогу висловити власні думки при виконанні вправ, роботі в малих групах. Наприкінці тренінгу ліцеїсти мали створити стратегію протидії ганебному явищу торгівлі людьми.

Світлана Вікторівна Балак