Головна / Відкриті уроки / День охорони праці

День охорони праці

DSC_102327.04.2018 року в Державному навчальному закладі «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» пройшов День охорони праці. Програма цього дня була дуже насичена. Розпочався цей день із виховної години на тему «Захищене і здорове покоління», її підготувала і провела Зелєнцова Т.А. разом із учнями, які були одягнені в уніформу представників різних професій.

Учні розповіли у доступній розважальній формі про важливість дотримання правил техніки безпеки на своїх робочих місцях, закликали всіх не нехтувати ними, адже від безпечного поводження на своєму робочому місці залежить життя і здоров’я вас і вашого оточення.

Потім ці ж учні провели вікторину і виявили кращого знавця правил техніки безпеки серед учнів Центру.

А напередодні діти разом із майстром виробничого навчання Бабійчук Н.О. виготовили стенд «Всесвітній день охорони праці», де розмістили інформацію щодо цього дня та вказали основні правила техніки безпеки на своєму майбутньому робочому місці.

Варданян Сергій,

учнівське самоврядування