Головна / Новини / Екскурсія на ТОВ «Гірничовидобувна компанія «Мінерал»

Екскурсія на ТОВ «Гірничовидобувна компанія «Мінерал»

DSC_1200

16 травня 2018 року учні Федорівського центру професійної освіти побували на екскурсії в ТОВ «Гірничовидобувна компанія «Мінерал» у місті Пологи. Учні завітали туди не тільки з розважальною метою, а й щоб збагатити свої професійні знання та навички, адже поїхали туди хлопці, які навчаються за професією «Тракторист-водій».

DSC_1203На підприємстві хлопці познайомилися з новими видами техніки: величезними тракторами, бульдозерами. Деякі навіть спробували поїздити на ній. Також учні побували у величезному кар’єрі завглибшки 65 метрів, побачили як видобувають глину і пісок.

Ще на території підприємства є справжнє рукотворне диво – ставок, який утворився на місці покинутого видобутку. А на цьому ставку вже не один рік живе родина лебедів, яка щороку висиджує там нове потомство.

Після цікавої екскурсії господарі запросили нас на смачний обід. Загалом, поїздка була цікавою та корисною, а прийом був теплим і гостинним.

Також ця екскурсія буде корисною і в подальшому працевлаштуванні випускників Центру, адже «Мінерал» охоче набирає на роботу молодих водіїв і трактористів.

Сподіваємось, що ця поїздка буде не останньою, й екскурсія на ТОВ «Гірничовидобувна компанія «Мінерал» стане доброю традицією.

                                                                    Ротко Олександр,

                                                                       Міністр преси та інформації

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

42618264864826187

Наближаємо Перемогу разом!

Вітаємо учасників обласного фестивалю «Моральний вчинок» національно–патріотичного напрямку в номінації буклет «Наближаємо ...