ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ вітає з Днем Європи!
Це свято символізує єдність і співпрацю країн Європейського Союзу, що в свою чергу сприяє розвитку миру, процвітання і благополучя на континенті. Сьогодні ми вшановуємо наші спільні цінності, культуру, історію та досягнення, а також згадуємо про виклики, які стоять перед нами як єдиною Європою.
Бажаємо всім миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!
![20240510_121840](http://licey58.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240510_121840.jpg)