Головна / Новини / Нове щастя, радість нову – хай несе вам рік Новий

переступить наш поріг

хай до вас він завітає

з тим, що серце забажає

Радісно і гамірно зустрічали новорічне свято учні Державного навчального закладу «Чубарівський професійний аграрний ліцей». Саме Учнівська президентська рада, напередодні новорічних свят, стала дійсно ініціатором  проведення конкурсів на кращу новорічну іграшку, газету, різдвяну композицію. Учні всіх груп не були байдужими, бо ретельно готувалися до заходу: виготовляли прикраси для ялинки, розучували пісні, малювали новорічні газети, готували карнавальні костюми, вивчали танцювальні ритми флешмобу.

І ось довгоочікуване свято у ліцеї! Як приємно пахне хвоєю, блищать новорічні прикраси на ялинці, майорять яскраві зірки на авансцені. Всі у таємничому очікуванні новорічного дійства. Звучать святкові фанфари і ведучі Карина Єрмакова (учениця 2 курсу, професія кухар, кондитер) та Максим Сержанський (учень 3 курсу, професія кухар, кондитер) запрошують усіх присутніх у гості до казки.

Різдвяні персонажі Солоха і Чорт (Надія Кравченко, учениця 2 курсу, Валерія Блажко, учениця 1 курсу, професія кухар, кондитер) вирішили викрасти зірки аби Дід Мороз та Снігуронька не змогли потрапити на свято до ліцеїстів. Та поки сперечалися, розсипали мішок із зірками, освітивши дорогу Діду Морозу.

Та першими з’явилися Баба Яга (Анжеліка Галавура,1 курс, кухар, кондитер) та Кощій (Роман Орляк, 2 курс, тракторист-машиніст), переодягнені у головних винуватців свята. І знову виникає у персонажів бажання – забрати новорічні подарунки. На підмогу вони запросили лісових мешканців – Лісовика, роль якого виконав Олександр Андрусишин (2 курс, професія тракторист-машиніст) та Кікімору (Яна Івасюк, 1 курс, професія кухар, кондитер). Безліч варіантів знаходила «лісова братія» аби зірвати свято, та все ж добро завжди перемагає над злом.

Символ  Нового 2017 року Півень  (Олександр Кривошеєв, 2 курс, професія тракторист-машиніст) привів на свято Діда Мороза (Андрій Толошний, 2 курс, професія тракторист-машиніст) та Снігуроньку (Надія Оліфан, 2 курс, кухар, кондитер) і, нарешті, засіяла  ялинка у ліцеї вогнями миру, щастя, радості.

А потім була розважальна програма, нагородження переможців  різноманітних конкурсів, розваг, новорічна дискотека. То ж, нехай щастить усім в Новому році! Хай панує у родинах добро і злагода. Щасливих різдвяних канікул!

Світлана Балак

Бібліотекар