Головна / Новини / Спортивне свято у Федорівці

Спортивне свято у Федорівці

5 вересня у Федорівському центрі професійної освіти пройшла естафета, присвячена Олімпійському тижню, який традиційно проводиться у вересні місяці.

Цього року у спартакіаді брало участь 9 команд, 4 команди хлопців і 5 команд дівчат. Родзинкою цьогорічного спортивного свята стала участь двох команд викладачів і майстрів в/н, які змагалися разом з учнями.

Програма заходу складалася як із творчих конкурсів, так і зі спортивних. Команди повинні були підготувати плакат на спортивну тематику, назву команди і речівку. Саме з презентації команд і почалися змагання.

А потім розпочалися різноманітні естафети і спортивні конкурси:

1. Естафета з мішками
  2. Для хлопців – підтягування, а для дівчат – стрибки на скакалці
  3. Естафета «Штанці дружби»
  4. Перетягування канату
  5. Естафета з м’ячами
  6. Стрибковий марафон

В результаті напруженої і запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:

Серед хлопців:

І місце – група №61

ІІ місце – команда викладачів і майстрів в/н

ІІІ місце – група № 71

ІV місце – група № 91

V місце – група № 93

Серед дівчат:

І місце – група № 82

ІІ місце – команда викладачів і майстрів в/н

ІІІ місце – група № 92

ІV місце – група № 72

V місце – група № 94

VI місце – група № 84

DSC_1038В особистому заліку найкращим у підтягуванні на перекладині був учень групи № 71 Вішняков Олександр, а у стрибках на скакалці учениця групи № 82 Сацька Сніжана.

Свято пройшло у веселій та дружній атмосфері, навіть незважаючи на невеличкий дощ.

Переможці заслужено отримали нагороди та грамоти, а всі учасники змагань – незабутні враження та позитивні емоції.

Також дякуємо керівнику фізичного виховання Островській В.С., яка вже традиційно радує всіх учнів спартакіадою на початку навчального року, що сприяє згуртуванню та швидшому знайомству учнів першого курсу із навчальним закладом.

Паливода Андрій, голова

учнівського самоврядування