Головна / Новини / Вересневий День Знань

Вересневий День Знань

У морі барвистому квітів лунає симфонія дня

На зустріч в країну Професій тепер поспішаєм щодня

DSCF1812 І знову привітний вересень ласкаво стрічає здобувачів освіти, працівників Федорівського центру професійної освіти на порозі навчального закладу. Свято День Знань – це свято великої нашої родини: учнів, батьків, вчителів, свято і тих, хто безпосередньо пов’язаний з вихованням молодого покоління. Цей день дарує нові зустрічі щирих друзів, відкриває невідомі шляхи і народжує заповітні мрії та яскраві події.

Розпочинаються урочистості з нагоди Дня Знань. Святково вноситься Державний прапор України. Всіх присутніх з початком нового навчального року вітає заступник директора з навчальної роботи Ольга Бортнік, бажає позитиву, успіхів у навчанні, опанувати ази майбутньої професії, а вже далі стати гарними спеціалістами, знавцями своєї справи, щоб професійна честь була найголовнішою у житті.

новый коллаж5Вже склалася традиція у дні урочистих дат вшановувати тих, хто звеличив нашу землю, завдяки кому наше мирне життя зігріте сонячним світлом і безхмарною блакиттю небес. Право покласти квіти до меморіального пам’ятного знаку колишньому випускнику навчального закладу Володимиру Вороні, який загинув у Афганістані надається Вікторії Руденко (4 курс, професія «Кухар; кондитер») та Владиславу Полоніку (2 курс, професія «Тракторист-машиніст, водій автотранспортних засобів»).

Свято Знань – це свято віри в майбутнє, бо зернами знань живе Україна. До слова запрошується майстер виробничого навчання Світлана Селімова, яка вітає першокурсників щирими напутніми словами, бажає  здобувачам освіти успіхів у навчанні, взаєморозуміння та поваги одне до одного.

DSCF1828Сьогодні отримують нагороди творчі особистості, які протягом навчального року були активними учасниками заходів, свят, конкурсів: Кущ Вадим, Полонік Сергій  (група №75, 3 курс), Полонік Владислав (група №85, 2 курс) юнаки опановують професію «Слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст, водій автотранспортних засобів»); Вікторія Руденко,  Софія Ріста, Валерія Блажко ( група № 62, 4 курс), Єлизавета Дикун, Ксенія Касько, Валерія Черепченко, Єлизавета Коростильова (група № 86, 2 курс) дівчата опановують професію «Кухар; кондитер»).

Нарешті лунає чарівна мелодія першого дзвоника, який сповіщає про початок нового навчального року і запрошує на перший урок «Європейський вибір України – партнерство заради майбутнього».

То ж, хай щастить учням на гарні оцінки, а педагогам таланить на сумлінних та старанних учнів! В добру путь! З вірою в майбутнє!

Світлана Балак

бібліотекар