Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Вибори Президента ліцею – 2016

Вибори Президента ліцею – 2016

DSC_088720 жовтня у Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей» відбулися вибори Президента ліцею. На цю посаду претендувало 4 кандидати: Петренко Артем, Павлушкіна Валентина, Цьопкало Денис та Рудич Олена. До процедури голосування всі підійшли дуже відповідально: були складені списки виборців, виготовлені бюлетні, від кожної групи було призначено члена комісії та спостерігача. Проголосувати мали право всі: й учні, й працівники ліцею, а також була і виносна скринька, щоб висловити свою підтримку за одного з кандидатів могли й ті, що не могли відлучитися від свого робочого місця.

Основна боротьба точилася між хлопцями. І в результаті з відривом всього у три голоси перемогу здобув учень групи трактористів №64 Цьопкало Денис.

Одразу ж він пройшов і процедуру інавгурації та присягнув на статуті ліцею.

Бажаємо успіху нашому новому Президенту!!!