Головна / Новини / Учителю, прекрасного ти гідний

Учителю, прекрасного ти гідний

Остапчук Наталія Миколаївна

03 жовтня 2013 року в Запорізькому  обласному музично-драматичному театрі ім. В.Магара відбувся   урочистий вечір із нагоди Дня працівників освіти.      Одним із  лауреатів  Обласної педагогічної премії 2013 року стала викладач української мови та літератури  Державного навчального закладу “Чубарівський професійний аграрний ліцей” Остапчук Наталія Миколаївна. Цього року  працівники професійно-технічної освіти нагороджувалися вперше.

Про таких людей говорять, що це вчитель від Бога.  Наталія Миколаївна – педагог за покликанням. Мріяла стати вчителем ще зі шкільної парти. Закінчила  першу школу м. Гуляйполе із золотою медаллю, навчалася у Запорізькому державному університеті на філологічному факультеті. Згодом повернулася у рідні стіни, щоб сіяти розумне, добре, вічне. З 1995 року  працює на ниві професійно-технічної освіти. Уже двадцять два роки ця жінка дарує часточку своєї душі  дітям.

Н. М. Остапчук – творчо обдарований учитель, порядна, толерантна людина, добрий друг, любляча мама. “Спочатку  – любити, а потім навчити”, – таким є її педагогічне кредо.

Наталія Миколаївна – справжній майстер своєї справи. На її уроках завжди панує атмосфера  емоційного натхнення, доброзичливості, співпереживання.  Роботу свою будує на засадах співпраці, партнерства,  кожному учневі надає можливість  усвідомити свій потенціал, повірити у власні сили. Її вихованці є призерами ліцейних та обласних творчих конкурсів.

– Це чудова жінка і прекрасний учитель,  закохана у свій предмет, завжди розуміє і поважає своїх учнів, вимоглива, але справедлива, розумна людина, яка не лише знає, а й вміє пояснити так, щоб зрозуміли всі, цікаво проводить позаурочні заходи. Вона не тільки авторитет для дітей, а й друг і порадник, з яким можна поділитися найпотаємнішим, – так відгукуються про педагога  вихованці.

І сьогодні хочеться  побажати Наталії Миколаївні творчої наснаги і довголіття. Нехай ніколи не міліє її життєвий запал, хай успіхи окрилюють на нові звершення, а педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.

Раїса Кугаєнко

Про admin