Головна / Новини / Жінки, дівчата, матері – одвічні наші Берегині

Жінки, дівчата, матері – одвічні наші Берегині

DSCF8713Милі, на проліски схожі,

Ніжні мами подруги, жінки

Хай вам весни приходять погожі,

А під ноги рясніють квітки

На порозі передсвяткового весняного дня 8 Березня учні Державного навчального закладу «Чубарівський професійний аграрний ліцей» радо вітали найчарівнішу, найпрекраснішу половину ліцею, підготувавши неабиякий сюрприз  – концертну програму за участю юних талантів. Ведучі свята Максим Сержанський (3 курс, професія «Кухар, кондитер») та Андрій Толошний (2 курс, професія «Слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст») бажали жінкам, дівчатам чистих надій, сонячний мрій, здійснення бажань. Адже свято весни – це свято квітів, радості, тепла, поваги до жінок, матерів – одвічних наших Берегинь.

DSCF8670І ось лунає пісня «Дівчина – весна» у виконанні Діани Свінціцької (1 курс) та Крістіни Щукіної (2 курс), професія «Кухар, кондитер», під аплодисменти глядачів до зали наближається справжня дівчина – Весна (Надія Оліфан, 2 курс, професія «Кухар, кондитер»), яка принесла з собою  доброту, щастя з ліричними рядками поезії, запрошуючи дівчат – веснянок на танок «Мавка» (Надія Кравченко, Карина Єрмакова, Катерина Молчанова, Крістіна Щукіна – учениці 2 курсу, група кухарів, кондитерів).

Гумористичний номер «Автомобіль для коханої», презентуючи жіночий автомобіль – Ж-мобіль, підготували Андрусишин Олександр та Орляк Роман (2 курс, професія «Слюсар – ремонтник, тракторист – машиніст),

Святковий концерт справді прикрасили танцювальні композиції та флешмоб запальних дівчат груп кухарів, кондитерів першого та другого курсів.

Пісні чарівним жінкам дарували дівчата, другокурсниці  Надія Кравченко, Карина Єрмакова, Катерина Молчанова, Наталія Голіздра, першокурсниці Софія Ріста та Діана Свінціцька.

Учнівське самоврядування дійсно організували свято для  глядачів, де серця  присутніх наповнювалися дивовижними мелодіями, обличчя сяяли неповторними посмішками, а в душах розквітала весна.

Світлана Балак

бібліотекар