Головна / Учням / З Новим роком! З добрим роком!

З Новим роком! З добрим роком!

Здрастуй, свято Новорічне. свято сміху і зими!!!

З Новим роком! З добрим роком!

Він ступа невтомним кроком

На вкраїнську землю рідну,

Землю щедру і привітну,

Добру, милу і щасливу,

І багату, і красиву.

Рік Новий ми зустрічаєм

З новим щастям вас вітаєм.

IMG_20171226_163919В ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» пройшов новорічний вечір для учнів «Здрастуй, свято Новорічне, свято сміху і зими». Новорічне свято відкрили учні Смірнова Юлія та Негрій Яша з піснею «Новогодние игрушки».

Свято супроводжувалось  піснями у виконанні Андращук Ірини, Тхоровської Анастасії, Позднякової Лізи, Виноградської Анастасії, Смольникова Олександра, конкурсами, та вікторинами.

Ті, хто правильно відповідав на запитання вікторини ставали учасниками безпрограшної лотереї.

Головними на цьому святі були Дід Мороз та Снігуронька. Вони прийшли не з порожніми руками, а з цілим «мішком подарунків». Жоден присутній не залишився без подарунка.

Яким для нас стане новий 2018 рік?

Нехай для всіх він буде мирним, подарує здоров’я, злагоду і добробут.

О. В. Золотарьова, методист