Головна / Виховна робота / Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами

Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами

4  квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

Українська земля красива і багата корисними копалинами, річками, озерами, садами і хлібами, але земля нашої країни ще таїть неждану небезпеку.

Минає 63 роки з тих пір, як закінчилась Велика Вітчизняна війна, а земля все не перестає воювати, проблема мін існує і сьогодні.

Події  2014 – 2015 років у нашій державі, яскраво продемонстрували нам необхідність наявності у учнів певних знань про вибухонебезпечні предмети, їх основні види, властивості і потенційну небезпеку.

DSC_0571Декілька загиблих щороку – трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту, або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття. Тому основною метою заходу, який провела 29 березня в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» старший майстер виробничого навчання Зелєнцова Тетяна Анатоліївна, було розповісти учням про вибухонебезпечні предмети і речовини, про їхню загрозу життю та здоров’ю, а також виховати почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей.

Тетяна Анатоліївна  пояснила учням, що слід розуміти під вибухонебезпечними предметами, що здатні   вибухати за певних умов, про наслідки вибухів, розказала про правила поведінки у таких ситуаціях і застерегла, що поводження з вибухонебезпечними предметами вимагає граничної уваги і обережності. Заключною частиною заходу був перегляд фільму про вибухонебезпечні предмети.

Бортнік О.В.  заступник директора з НВР