Головна / Виховна робота / «Життя без насильства»

«Життя без насильства»

141120174

Мій улюблений світ – без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних

«Життя без насильства», -

i (10)саме таку назву мала зустріч здобувачів освіти Федорівського центру професійної освіти  з інспектором ювенальної превенції Анастасією Дерев’янко.

Одним із найважливіших напрямів профілактичної діяльності, спрямованої на протидію булінгу та насильству в умовах навчального закладу є просвітницька робота серед учнівської молоді.  Дуже важливо знати правові основи запобігання різним проявам насильства, знати, що кожна людина є захищеною у нашій державі.

Гаслом цього заходу стало попередження і подолання насильства в сім’ї, серед дітей та учнівської молоді в рамках Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства», яка щорічно відбувається в Україні у період з 25 листопада до 10 грудня.

i (8)Проведена профілактична робота інспектором ювенальної превенції Анастасією сприяла формуванню правосвідомості та правової поведінки учнів, організовано цикл виховних моментів, а саме лекція на тему: «Види насильства та шляхи протидії», показ відеосюжетів, соціальної реклами «Стоп  насильству!», розповсюдження інформаційних буклетів «Прояви різних видів насилля», відповіді на запитання.

Такі форми діяльності представника поліції дають змогу розвивати самостійність, активність, відповідальність за своє та життя інших, створює умови для самореалізації особистості.

Кожен, хто потерпає від насильства у змозі сказати своє тверде «НІ!» Адже сім’я, учнівська родина  – це місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у досить бурхливому подій світі. Місцем, де тебе поважають і розуміють, де можна нікого не боятися і вільно себе почувати.

Світлана Балак

бібліотекар