Головна / Виховна робота / Зустріч із письменником-краєзнавцем

Зустріч із письменником-краєзнавцем

IMG_20170919_132713Кожна людина з великою любов’ю згадує край, де вона народилася, де промайнуло її дитинство. Це місце – наша маленька батьківщина.

 «Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею» –  така тема зустрічі  учнів ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО»  із письменником-краєзнавцем Іваном Кушніренком, присвячена 74-ій річниці визволення району від нацистських окупантів та 232-ій річниці заснування міста Гуляйполя, що відбулася 19 вересня 2017 року у районній бібліотеці ім.В.Діденка.

«Міста, як і люди, мають свою біографію, притаманну їм долю й історію, – зазначила завідувач відділом обслуговування читачів районної бібліотеки Наталія Кірієнко. – Щоб по-справжньому любити рідний край, його треба добре знати.» Іван Кирилович Кушніренко –  письменник-краєзнавець уклав багато сил у дослідження, вивчення та систематизацію матеріалів про історію Гуляйпільського краю, причетний до видання 70 книг.

IMG_20170919_132522Іван Кирилович розповів учням про історичні місця, цікаві для допитливих туристів та науковців, про легендарну постать Нестора  Махна, його знамениту тачанку, перший в Україні пам’ятник Н.Махну, видатного просвітителя-педагога нашого краю, зачинателя земських шкіл в Олександрівському повіті Катеринославської губернії Миколу Корфа.

 Також на заході учениця другого курсу Ірина Полубінська пригадала одну із легенд про виникнення міста, учні ЦЕНТРУ переглянули відео, розв’язали кросворд, записали побажання на стенді «З днем народження, Гуляйполе!»

Іван Кирилович – непересічна особистість, закоханий у свій край патріот, відомий  далеко за межами району та Запорізької області , і зустріч із ним, із його словом  стала для учнів ЦЕНТРУ справжньою подією.

                                               Наталія Остапчук,

викладач української мови та літератури

IMG_20170919_132341

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

75558-56

Коли ми пам’ятаємо, ми непереможні!

Сьогодні в Україні, так само як у світі, відзначається День пам’яті та ...