Головна / Новини / І етап Всеукраїнського виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

І етап Всеукраїнського виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

VВ ДНЗ « Чубарівський Центр ПТО» пройшов І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Організатором та відповідальною за його проведення була Довгополик Л.О.

Учні ЦЕНТРУ порадували та вразили своїми талантами та відчуттям прекрасного. На конкурс вони представили роботи, виконані найрізноманітнішими техніками та з найдивовижніших матеріалів. На виставці були і поробки з природних матеріалів, і вишиті вироби, і роботи з паперу і пап’є-маше.

В конкурсі взяли участь всі учні ЦЕНТРУ.

За підсумками конкурсу місця розподілили так:

І місце -14 група;

ІІ місце – 24 група;

ІІІ місце – 22 група.

Переможців конкурсу нагородили грамотами.

Далі на переможців чекає ІІ обласний етап конкурсу в місті Запоріжжі. Бажаємо нашим учасникам успіху та багатьох перемог у майбутньому.

Довгополик Л.О., бібліотекар