Головна / Методична робота / Аттестація пед. працівників / Атестація педагогічних працівників 2018

Атестація педагогічних працівників 2018

20 березня 2018 року в ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбулося засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників Центру. Протягом атестаційного періоду членами комісії вивчалась професійна діяльність кожного педагогічного працівника, який виявив бажання пройти атестацію в 2017-2018 навчальному році. Об’єктивність рішень атестаційної комісії багато у чому залежала від даних,  отриманих під час відвідування уроків та позакласних заходів, результатів зрізів знань, результатів підсумкового оцінювання знань учнів, вивчення класних журналів, зошитів учнів тощо. Крім того, для оцінювання роботи педагогічного працівника у міжатестаційний період враховувалась його участь  у професійних і творчих конкурсах, олімпіадах та оглядах,  у роботі творчих професійних майстерень,  у методичних об’єднаннях та педагогічних радах.

DSC_0418За результатами атестації викладачам професійно-теоретичних дисциплін Бодні В.В., Зелєнцовій Т.А. та Зелєнцову Ю.А. було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», майстрам виробничого навчання Грицану А.В. та Дахну І.Л. було присвоєно 12 тарифний розряд, майстрам виробничого навчання Ковальовій В.В. та Лихварю О.В. було присвоєно 14 тарифний розряд, майстри виробничого навчання Бабійчук Н.М., Гармата О.М., Яценко Л.І., Бодня В.В., Нечет С.П. підтвердили відповідність раніше присвоєному 14 тарифному розряду.

DSC_0431Рішенням атестаційної комісії Центру було порушено клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації  про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач» викладачу біології Кулик С.Ф., про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» викладачу математики Шепель А.А. та викладачу професійно-теоретичних дисциплін Середі С.В.

Рішенням атестаційної комісії Центру було порушено клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації  про присвоєння майстрам виробничого навчання Бодні В.В. та Нечет С.П. педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії».

Секретар атестаційної комісії Остапчук Н.М.