Головна / Методична робота / Аттестація пед. працівників / Підсумки атестації у 2023-2024 навчальному році

Підсумки атестації у 2023-2024 навчальному році

Ось і завершився період атестації педагогічних працівників 2023-2024н.р. Можна сміливо підводити підсумки. На розгляд атестаційної комісії Федорівського центру професійної освіти, яке відбулося 19 березня 2024 року було подано атестаційні матеріали 12 педагогічних працівників.

IMG-05cbb01ec0bb6abcb5a6cac462446dfa-VГолова атестаційної комісії Зелєнцов А.В. нагадав, що атестація педагогічних працівників здійснюється відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 р. № 805, та зазначив, що необхідною вимогою для педпрацівників є проходження підвищення кваліфікації, загальна кількість годин підвищення кваліфікації повинна бути не менше 150 годин, або 5 ЄКТС. Також голова комісії відзначив, щопедпрацівники, які атестуються, мають високу фахову підготовку, ефективно використовують в роботі інформаційно-комп’ютерні технології, активно впроваджують в освітній процес інноваційні форми та методи навчання, шукають індивідуальний підхід до здобувачів освіти з різним рівнем базової освіти; беруть активну участь у проектній діяльності та постійно працюють над удосконаленням фахових компетентностей шляхом самоосвіти.

Педагогічні працівники протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих уроках; брали участь у обговоренні актуальних проблем на засіданнях методичних  комісій та педагогічних, методичних радах; підвищували фаховий рівень шляхом підвищення кваліфікації в Запорізькому обласному інституті  післядипломної  освіти, Класичному приватному університеті, підвищили свою інформаційно-комунікаційну та цифрову компетентність в Запорізькому науково – методичному центрі професійно – технічної освіти: на вебінарах, онлайн-курсах і тренінгах. Брали участь у обласних, всеукраїнських  науково-практичних конференціях, а також готували  здобувачів освіти до участі олімпіадах, конкурсах; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів освітніх компонент, що викладають.

IMG-005cdab7eaa1bca2590be99745a09697-VВ творчій, дружній атмосфері педагогічні працівники ділилися своїми здобутками та напрацюваннями.

В процесі співбесіди, члени комісії особливу увагу приділяли особистісному зростанню кожного педагога, опануванню ефективних технологій в умовах організації освітнього процесу за різними формами навчання, реалізації державних освітніх стандартів та формуванню в учнів ключових і предметних компетентностей.

Як підсумок, на підставі рішення атестаційної комісій І рівня, маємо такі результати:

• Викладачу Абрарову О.С. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»;
  • Викладачу Кіпоть О.І. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та відповідність займаній посаді ;
  • Викладачам Назаренку С.В. та Хмарі А.В. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст першої категорії»
  • Викладачу Панченко В.Ф. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;
  • Викладачу Середі С.В. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» ;
  • Викладачу Рекотовій О.Г. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший викладач»;
  • Майстру виробничого навчання Руденко Н.М. встановили 12 тарифний розряд.
  • Майстри виробничого навчання Лихвар О. В., Нариця І.М., Яценко Л.І. підтвердили раніше встановлений 14 т.р.

В умовах воєнного стану навчальний рік був непростим, але кожен педагог доклав максимум зусиль, щоб наші діти навчалися та здобували якісну освіту!

Дякуємо всім і кожному за Ваш професіоналізм, за Вашу стійкість і незламність, за любов до дітей та віру в їх успіхи!

Наказ про результати атестації в 2024 році

Портфоліо Абрарова