Головна / Відео / Воркшоп «Еконавички в професії»

Воркшоп «Еконавички в професії»

У період з 18 по 22 березня 2024 року Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області було проведено Воркшоп «Еконавички в професії» в рамках Європейського року навичок серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

9988585875785878

Метою проведення заходу є  розвиток екологоорієнтованої діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти, структурної перебудови в бік збільшення частки «зелених» секторів та формуванні у здобувачів освіти еконавичок, які є необхідними для максимального сприятливого переходу до «зеленої» економіки регіону.

Тож мені запропонували взяти участь у заході від Федорівського ЦПО. 20 березня Науково-методичним центром професійної освіти був проведений на платформі Zoom марафон «Екоорієнтовані педагогічні технології в професійній освіті», на якому представники закладів мали показати та розповісти про свої підходи у роботі щодо економного використання продуктів вторинного виробництва задля покращення та збереження екології.

IMG-6b9941c7e1691c8beabc784576bd84df-VУ своєму виступі я розказала про створену мною, як майстром виробничого навчання, пам’ятку кухаря, якою ми користуємося разом із здобувачами освіти під час проведення практичних занять. А також продемонструвала майстер-клас «Приготування смаколиків із продуктів вторинного використання», на якому показала, що можна приготувати із залишків продуктів, які ми звикли називати відходами та викидати їх у смітник, чим і забруднюємо довкілля.

Якщо хоча б один із запропонованих рецептів вам сподобається і ви будете його готувати у себе на кухні, то вже відходів стане менше, а світ стане чистішим і безпечнішим для людства.

Світлана Нечет майстер в/н

5294924925

photo_2024-03-21_23-23-08

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG-c14a98fd2616bc776c7822debe7035b5-V

Вірний вибір – важливий крок у доросле життя…

Колектив Федорівського центру професійної освіти 17 травня 2024 року взяв участь у ...