Головна / Виховна робота / Несподівана зустріч з гостем з далекої Голландії

Несподівана зустріч з гостем з далекої Голландії

DSC05929Нещодавно учні  нашого ліцею мали нагоду зустрітися з Хертом Крьонінгом, який мав нагоду приїхати на малу батьківщину з далекої Голландії. Туди, звідки починається його родовід, де народилася його мати, саме з села Тарасівки Пологівського району. Хоча він і народився ще у далекому 1946 році, та туга за рідним краєм, який він пізнавав з розповідей батьків, не залишає і нині.

1213012151552412563Херт володіє кількома мовами, зокрема, французькою, німецькою, англійською, російською та українською. Урок з носієм мови завжди цікавий та захоплюючий. То ж, учням було цікаво спілкуватися з іноземцем , відчути правильність вимови іншомовних слів, пізнати народні звичаї, традиції голландців.

Цікавою була розповідь гостя і про життя молоді за кордоном. Лише ненадовго, поринувши у англомовний світ іноземця, учні стали його частиною, зрозуміли одне, що  іноземці – завжди привітні та уважні люди.

А завершилася несподівана зустріч гарними побажаннями, приємними враженнями від спілкування та колективним фото на згадку .

Оксана Карлиханова

Викладач англійської мови