Головна / Спортивні досягнення / Зональні змагання з настільного тенісу

Зональні змагання з настільного тенісу

16лютого 2017 року команда ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» у складі: Котенка Руслана та Погорілого Андрія учнів 64 групи прийняла участь в зональних змаганнях з настільного тенісу  серед учнів ПТНЗ. Нажаль вже вкотре  на зону не приїздять команди Оріхівського професійного ліцею, та Токмацького професійного ліцею, тому змагатися нам довелося лише з командою Пологівського професійного  ліцею.

Наші хлопці довго готувалися до цієї зустрічі. Вони наполегливо тренувалися впродовж всього поточного року, проводили турніри між групами. І врешті-решт визначили найкращих.

Змагання проходили в дуже дружній атмосфері. Найцікавішою була гра між Погорілим Андрієм та Шкабарнею Артемом. Наш Андрій переміг з рахунком 2:1. За результатами всіх ігор наші хлопці здобули І місце. З чим ми їх і вітаємо!!!

Островська В.С., керівник фізичного виховання