Головна / Учням / Розваги / Тренінг на згуртованість

Тренінг на згуртованість

DSC_0189У Державному навчальному закладі «Чубарівський професійний аграрний ліцей» студентка  факультету практичної психології Харківської української інженерно-педагогічної академії Мащонок Анастасія Олегівна провела тренінг на згуртованість учнівського колективу для наших учнів.

Заняття розпочалося із вправи «Символ-драма», під час якої Анастасія занурила у трансовий стан, щоб вони змогли краще розібратися у собі, у поглядах на своє життя і своє оточення.

Наступною вправою був «Східний ринок», де кожний учень на п’ятьох картках написав своє ім’я, а потім картки навмання розібрали інші. Завданням кожного було повернути свої картки назад. Кожен виявляв свою тактику і підходи: хтось застосовував своє вміння домовлятися, хтось отримував картки хитрістю, а хтось просто чекав, коли його картку принесуть йому інші. Ця вправа виявила вміння учнів спілкуватися і домовлятися між собою.

DSC_0203Вправа «Аркуш за спиною» дала змогу дізнатися учням, що думають про них інші, не знаючи хто саме і що пише на його аркуші. Приємно, що на жодному аркуші не було негативних характеристик.

Ще одним завданням була вправа «Перейти місток», яка виявила, хто з учнів готовий до самопожертви, а хто шукає компроміс у вирішенні проблем.

І на останок вправа «Молекули» дала змогу учням порухатися, потриматися за руки, пообійматися і цим ще більше згуртувати колектив.

Після тренінгу всі учні були задоволені та розійшлися з піднесеним настроєм. Дякуємо Анастасії за цікавий тренінг і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Павелко Вікторія Юріївна, викладач