Головна / Бібліотека / Музика рідного дому

Небо твоє ніжно-голубе.

Рідна Україно, земле колискова,

Обіймаю піснею тебе

Ми народилися на славній українській землі, де світанок починається з пісні жайворонка над пшеничними нивами, де веселка бере живильну воду з прадавніх народних джерел, з берегів нашого дитинства та юності.

Саме любов до рідного краю, до поетичного слова живе у нас змалку. Хто ще з дитинства відчув барви рідної мови, мелодії рідного краю, той не буде цуратися її, бо це як ніжне слово матері, як колиска, як добре ім’я своєї родини.

новый коллажЛітературна Студія «Чисті джерела» Державного навчального закладу «Чубарівський професійний аграрний ліцей» запросила на гостини творчих талановитих людей: поета, гумориста, заступника голови Запорізької обласної  організації  Національної Спілки Письменників України Михайла Буряка та композитора, поетесу, письменницю Ольгу Ліщук.

Шанувальники рідного слова мали унікальну можливість зустрітися з творчими особистостями в реальному часі, послухати авторські пісні у власному виконанні. Адже творчий дует «Удвох» – дипломант Всеукраїнського фестивалю «Мовою серця», що пройшов у Іванофранківську в 2016 році. Гостей вітали букетами квітів, щирими оплесками та караваєм. Рада бібліотеки «Мрія» випустила літературний Альманах «Чисті джерела», присвячений творчості наших гостей.  Шанувальники рідного слова: дівчата груп  кухарів, кондитерів Полубінська Ірина, Блажко Валерія ( 1 курс), Єрмакова Карина (2 курс), Турукало Наталія ( 3 курс) дарували запрошеним віночок поезій нашого поета-земляка, гостя літературної студії Михайла Буряка.

DSCF8492Літописець Максим Сержанський (3 курс, професія Кухар, кондитер) розповів про творчий шлях видатних людей. Цікавою була розповідь письменника про роки навчання в нашому училищі, про перші спроби пера, про цікаве життя учнів того часу. Багато корисної інформації почерпали учні від гостей. Дізналися про те, що Ольга Ліщук неодноразово виїжджала разом з волонтерами до військових частин та госпіталів, щоб піснями та віршами підтримати бойових дух солдатів. Ольга вразила своєю артистичною майстерністю виконання власних поезій, гуморесок, пісень, творчою грою на гітарі.

Ведучі літературної Студії «Чисті джерела» Надія Оліфан та Карина Єрмакова (учениці 2 курсу, група кухар, кондитер) протягом заходу неодноразово зверталися до поетичних рядків, славили рідне слово, мову, закликали берегти та любити свій край, землю, шанувати прадавні традиції народної творчості. Мали нагоду вперше побачити кліп «Новорічний хіт», послухати у записі ще не почуті нами пісні винуватців заходу.

Швидко сплинув час спілкування у літературній студії невимушеної щирої і теплої атмосфери з талантами рідного краю. І ми також не залишилися без подарунків. Ольга Ліщук та Михайло Буряк подарували бібліотеці навчального закладу свої збірки поезій «Вибране» та «Чудеса по заказу»,  диск «Пісня моя» та часопис «Хортиця». Ми мали нагоду разом докласти часточку кожного з нас до єдності, бо одне з найзаповітніших бажань  сьогодні – жити під мирним небом України.

Світлана Балак

Бібліотекар