Головна / Відео / Тиждень ПДР у центрі

Тиждень ПДР у центрі

DSC_0535З 06.06.2017 у ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» проходить тиждень правил дорожнього руху.

В рамках тижня було проведено вікторину між групами та визначено найкращих знавців правил дорожнього руху, також проведено конкурс плакатів.

І як підсумок тижня, було проведено виховний захід на тему «ПДР ти добре знай і їх завжди поважай». Його організували майстер виробничого навчання Бабійчук Наталя Олександрівна та викладач ПДР Зелєнцов Юрій Андрійович. На святі у веселій жартівливій формі учні центру розповіли про важливість дотримання правил дорожнього руху та історію їх виникнення.

Також на заході лунали пісні й танці, учні показали також свій артистизм, чудове почуття гумору, кмітливість і винахідливість.

Після концерту всі переглянули фільм-презентацію професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» від групи 64.

А потім всі відправилися на автодром, де учні показали свою майстерність у водінні легкового та вантажного автомобілів і трактора.

Тиждень всім надзвичайно сподобався, учні були просто в захваті від проведеної ними роботи.

Старший майстер Зелєнцова Т.А