Головна / Учням / Розваги / Святий Миколай завітав до Федорівського центру

Святий Миколай завітав до Федорівського центру

20 грудня 2021 року до Федорівського центру завітав святий Миколай разом зі своїми помічниками. Вони привітали всіх здобувачів освіти і працівників центру зі святом та подарували солодкі подарунки. Подякували їм за те, що у цьому році всі вони були чемними, слухняними, відповідальними та старанними.

Отже, учнівське самоврядування Федорівського центру щиро вітає всіх з цим казковим, чарівним святом та бажає, щоб всі Ваші мрії та бажання здійснювалися, а святий Миколай нехай оберігає Вас все життя та благословляє своїми добрими справами. Вірте у казку і в дива, і вони обв’язково будуть супроводжувати Вас все життя!

Хай покладе Миколай під подушку

Здоров’я мішок і жменю добра,

Пригоршні щастя, любові і дружби,

Трішки грошей і багато тепла.

Хай під його великим покровом

Мирно, спокійно проходить життя.

І хай замовить словечко у Бога,

Щоби щаслива була вся сім’я!

Глущенко Кирило,

лідер учнівського самоврядування