Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Вибори учнівського Президента Федорівського центру ПО

Вибори учнівського Президента Федорівського центру ПО

DSC_036621 листопада 2019 року у Федорівському центрі професійної освіти відбулися вибори голови самоврядування здобувачів освіти.

У перегонах брало участь сім кандидатів від різних груп центру: Саустьянов Богдан, Персунова Олена, Прудивус Віталій, Сацька Сніжана, Богданова Аліна, Вербицька Богдана, Сокол Вадим.

Протягом тижня кандидати на пост Президента проводили агітаційну роботу зі здобувачами освіти та працівниками центру. Представляли свої передвиборчі програми, до оформлення яких підійшли дуже творчо та креативно.

Отже, за підсумками голосування беззаперечну перемогу на виборах здобув кандидат від групи № 93 Сокол Вадим.

Щиро вітаємо переможця та бажаємо Вадиму успіхів на новій посаді.

Бабійчук Н., майстер в/н