Головна / Виховна робота / Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці

26 квітня у Федорівському центрі професійної освіти відбулася виховна година з нагоди Дня охорони праці, який відзначається в Україні з 2006 року. Так сталося, що цей день збігається у часі з роковинами найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварією на Чорнобильській АЕС. Тому сьогодні ми згадали і героїчний подвиг ліквідаторів, які принесли себе в жертву, виконуючи професійний обов’язок.

Виховна година розпочалася зі вступного слова викладача предмету «Охорона праці» Зелєнцової Т.А., вона розповіла про аварію на ЧАЕС, її ліквідацію та її наслідки для України. Потім учні дізналися про історію виникнення Дня охорони праці.

DSC_1010Далі на здобувачів освіти  чекав виступ агітбригади, яка закликала дотримуватися правил охорони праці, розповіла про засоби захисту під час виконання небезпечних робіт та знаки, що гарантують безпечні умови праці.

На завершення заходу у виконанні учнів ми побачили інсценовану пісню про Вітю, який не дотримувався правил охорони праці.

Готувала до заходу здобувачів освіти майстер виробничого навчання Бабійчук Н.О.

Залишилася «поза кадром», але без її внеску не було б створено святкову атмосферу і потрібний антураж заходу, Якімова Людмила, яка розмалювала всі декорації, що були використанні для оформлення сцени.

Зелєнцова Т.А., старший майстер