Головна / Виховна робота / Зустріч з працівниками служби прав споживача

Зустріч з працівниками служби прав споживача

P_20180316_115417_p 15 березня  під час виховної години в групах    №53 та 62 відбулася зустріч з працівниками служби прав споживача, юристом Хуторською Ольгою Володимирівною. На лекції Ольга Володимирівна розповіла про права та обов’язки під час купівлі товарів, як захистити себе від обману та неякісної продукції, чи знає населення про захист своїх прав при купівлі чи продажу товару. Учні з зацікавленістю слухали лекцію, задавали питання щодо купівлі неякісного товару, вирішували різні життєві ситуації пов’язані з купівлею, давали відповідь на поставлені запитання. Виховна година промайнула дуже швидко, учні залишилися задоволеними від цієї зустрічі та дізналися багато корисної інформації для себе.

Тимошенко О.Г., викладач спецдисциплін