Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

директора ФЕДОРІВСЬКОГО  ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Зелєнцова Андрія Володимировича

на загальних зборах трудового колективу 26 червня  2020 року

Протягом звітного періоду у своїй роботі я керувався забезпеченням виконання заходів прийнятих колективом  навчального закладу у  Програмі  перспективного розвитку ФЕДОРІВСЬКОГО  ЦЕНТРУ ПО на період з 2019 по 2020 роки за наступними напрямами:

1. Створення умов для стабільної, ефективної діяльності педагогічного та учнівського колективу навчального закладу.
  2. Ефективність та прозорість прийнятих управлінських рішень.
  3. Забезпечення належного рівня якості виробничого та виховного процесу.
  4. Модернізація наявної матеріально-технічної бази та її оновлення.
  5. Соціальний захист та адаптація учнів, підготовка їх до дорослого життя.

За підсумками роботи колективом отримані наступні результати:

Забезпечено умови для самореалізації та професійного росту педагогічних працівників шляхом самоосвіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних працівників. В Центрі працюють 22 викладачі та 23 майстра виробничого навчання. Серед викладачів кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» мають 8 осіб (з них один внутрішній сумісник), 2 викладачі має педагогічне звання «Викладач-методист» та 2 викладачі – «Старший викладач», кваліфікаційну категорію «Спеціаліст 1-ї категорії» мають 11 осіб, кваліфікаційну категорію «Спеціаліст 2-ї категорії» мають 2 осіби (з них 3 – внутрішні сумісники), 1 особа має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст». Серед майстрів виробничого навчання 15 осіб мають 14-й тарифний розряд (з них 1 майстер в/н має педагогічне звання майстер виробничого навчання 1-ої кваліфікаційної  категорії, 2 майстра в/н мають педагогічне звання майстер виробничого навчання 2-ої кваліфікаційної  категорії), 2 особи мають 13 тарифний розряд, 2 особи  мають 12-й тарифний розряд, 4 особи мають 11-й тарифний розряд.

Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за 5 робітничими професіями відповідно до ліцензії на впровадження освітніх послуг, пов’язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог первинної професійної підготовки, професійно-технічного навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації, яка надана Міністерством освіти і науки України за рішенням ДАК України. Згідно з ліцензією підготовка здійснюється за професіями: Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «В1»); слюсар-ремонтник; водій автотранспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1»);  водій автотранспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;  водій автотранспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В» , «С1»)», «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та «Кухар; кондитер». Назва професій відповідає Державному класифікатору професій ДК.0395, інтегровані навчальні плани та  навчальні програми відповідають вимогам державних стандартів професійно-технічної освіти. Навчальний заклад був атестований у 2014 році, за результатами атестації навчальний заклад отримав свідоцтво про атестацію.