Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

У питанні ціннісного ставлення особистості до сім’ї, родини, людей використовуються такі форми роботи, як лекції, бесіди, зустрічі з фахівцями РЦ СССДМ та Пологівської ЦРЛ, вечори сімейних традицій, тісний взаємозв’язок з батьками.

Важливе місце для майбутніх робітників відіграє ціннісне ставлення особистості до праці, в рамках якого здобувачі освіти  виготовляють вироби у  гуртку технічної творчості , під час виробничого навчання та виробничої практики. Учні залучаються до допомоги у виконанні сільськогосподарських робіт, приймають участь у обласних ярмарках професій, тижнях професій, приймали участь у здійсненні профорієнтаційної роботи за сприяння Чернігівського центру незайнятого населення.

Неодмінно увага приділяється і вихованню в учнів ціннісного ставлення до природи. У центрі постійно організовується робота з прибирання прилеглої території, околиць села та пам’ятних знаків і споруд Федорівки. З метою формування екологічної культури здобувачів освіти проводяться акції по висадженню кущів, дерев та квітів, традиційними стали акції «За чисте довкілля», «Збережемо країну разом» та ін.

Педагогічні працівники в центрі уваги тримають ціннісне ставлення особистості до мистецтва. Цьому сприяє залучення широкого кола учасників до підготовки вечорів відпочинку, концертні програми та номери художньої самодіяльності, організовуються учнівські дискотеки. У 2019-2020 н.р. було проведено загальноліцейні культурно-розважальні заходи до Дня працівників освіти, Дня працівників сільського господарства, до Дня Святого Миколая, Новий рік, День закоханих, 8 Березня, Шевченківські дні.

Формування здорового способу життя має на меті забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорони і зміцненню їхнього здоров’я, формування фізичних здібностей особистості, гармонії тіла і духу. Для реалізації даного напрямку у центрі проведені: цикл тематичних зустрічей із медичними працівниками, лекції «Венеричні хвороби і як їх не допустити», «Найнебезпечніший наркотик», тренінги та бесіди до Всесвітнього дня боротьби за СНІДом,  акція «Поміняй цигарку на цукерку», Козацькі забави, спортивні змагання і т.д.

Виховання ціннісного ставлення до здоров’я формується в здобувачів освіти на уроках фізичної культури та під час проведення позаурочних заходів. Спортивно-масові заходи та змагання проводяться згідно календаря змагань та наказів директора. Спортивно-масова робота включає такі заходи:

–      спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту;

–      першість центру з футболу;

–      першість центру з баскетболу;

–      спартакіада з легкої атлетики;

–      спортивно-історичне свято «Козацькі розваги»;

–      першість центру з волейболу;

–      дружній матч з футболу між здобувачами освіти та учнями Федорівської

ЗОШ І-ІІІ ст.

–      першість центру з шахів;

–      першість центру з шашок;

–      першість центру з настільного тенісу;

–      кубок центру з волейболу;

–      кубок центру з футболу;

–     товариська зустріч з волейболу між педагогічними працівниками та

здобувачами освіти;

–     декада та місячник оборонно-масової роботи.