Головна / Бібліотека / Молодь обирає майбутнє!

Молодь обирає майбутнє!

Ми повні сили і надії

Мета і праця в нас одна

Сьогодні президента обирає

дружна і вірна ЦЕНТРУ сім’я!

Осіннього чудового дня учнівська президентська рада ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» готувалася до знаменної події у житті навчального закладу – виборів голови учнівського самоврядування.  Щоб стати учнівським президентом треба небагато: по – перше бути лідером, по – друге, скласти програму діяльності і вже потім чекати на результати голосування з надією на перемогу.

Отож,  на дебати потрапили два кандидата – Карина Єрмакова (3 курс) та Софія Ріста (2 курс), професія «Кухар; кондитер». Ведучі заходу Надія Оліфан (3 курс, професія «Кухар; кондитер») та Андрій Толошний (3 курс, професія тракторист-машиніст, водій автотранспортних засобів) нагадали присутнім основні моменти Положення про учнівського президента. І звернулися до виборців з проханням гарно обдумати, бо саме вони  мають право вирішати – хто ж очолить учнівське самоврядування? На кого покладеться відповідальність за майбутнє молоді навчального закладу?

Вибори учнівського президента відбулися за наступною програмою:

• оголошення складу виборчої комісії
  • візитки кандидатів та ознайомлення з їх програмою
  • процес голосування
  • підрахунок голосів
  • оголошення переможця
  • інавгурація президента

Першою до виступу запросили третьокурсницю Карину Єрмакову. Вона – яскрава особистість, виконує обов’язки міністра творчості, організатор різних заходів, переможниця обласних конкурсів серед ПТНЗ. Потім виступала зі своєю промовою Софія Ріста, яка завжди перебуває у гарному настрої. У неї завжди фонтанують нові ідеї та позитив. Вона гарно співає і танцює. Для кандидатів у президенти відбулася методика «Я – лідер!», у якій дівчата мали змогу показати свої лідерські здібності.

А далі слово мав екс-президент Віктор Азаров (4 курс, професія тракторист-машиніст; водій автотранспортних засобів), який виступив з промовою-звітом :

« Я складаю свої повноваження учнівського президента у зв’язку із закінченням навчання. Два роки я мав нагоду очолювати учнівське самоврядування. Складена мною програма діяльності на посаді голови учнівського самоврядування себе виправдала. Кожна висота була взята і подолана разом з вами, але ми не зупинялися на досягнутому, зростали, діяли разом дружною злагодженою командою. Що ж цікавого ми досягли протягом років мого правління? Учнівським самоврядуванням було проведено велику роботу по залученню учнів до активного громадського життя молоді, по виявленню і розвитку в молоді здібностей до різних видів позаурочної діяльності, активно проводилась робота по залученню до волонтерської діяльності. Насамперед зросла роль патріотичного виховання молоді, стартував проект «Герої поруч з нами», оформлено у музеї «Берегиня» нові експозиції «Небесна сотня» та «Нескорені серця». Неодноразово проводились зустрічі з військовослужбовцями, які перебували у зоні АТО, воїнами локальних воєн. Традиційно тривав конкурс «Учень року», де кращі учні мали змогу показати себе у різних номінаціях. Цікавими були заходи, присвячені розширенню світогляду учнів на майбутню професію, зокрема День відкритих дверей, конкурси професійної майстерності. Намагалися змістовно організувати дозвілля учнівської молоді у закладі: організовувалися різні свята, конкурси, змагання, новорічні дискотеки, акції та ін. Виготовлено стенд учнівського самоврядування, де висвітлюються головні плани та події».

Віктор Азаров подякував всім, хто підтримав його кандидатуру на президентських виборах у 2015 році, хто був поруч, хто підтримував ідеї та допомагав втілювати їх у життя. Висловив також подяку злагодженій команді учнівської президентської ради за взаєморозуміння і підтримку.

Далі він побажав новообраному учнівському президенту натхнення, творчих планів, неперевершених успіхів у досягненні вершин, щоб всім щастило та нехай сьогодні переможе молодість і фортуна!

Наступає відповідальний момент – підрахунок голосів. Слово надається голові лічильної комісії – викладачу загальноосвітніх дисциплін Аллі Анатоліївні Шепель, яка і оголошує результати виборів.

Перемогу у виборчих перегонах отримала Карина Єрмакова, учениця 3 курсу, професія «Кухар; кондитер». Вона радо приймає щирі вітання, дає урочисту присягу на вірність учнівському самоврядуванню, навчальному закладу. Екс-президент Віктор Азаров прикріплює символічну стрічку учнівського президента та передає свої повноваження. А далі – фото на згадку, дружні привітання та настанови.

Світлана Балак

бібліотекар