Головна / Новини / Церемонія вручення нагороди «Оскар – 2019» у номінаціях

Церемонія вручення нагороди «Оскар – 2019» у номінаціях

DSCF1882Просто чудово, що поруч

педагоги у центрі є

Привітання з врученням «Оскара»

приймайте на вашу честь!

Не кожного дня зустрінеш у Федорівському центрі професійної освіти зірок світового масштабу.  Проте, це не дивно, адже напередодні Всеукраїнського Дня вчителя педагоги святкують своє професійне свято та мріють побувати в ролях відомих зірок.

А тому учнівське самоврядування стало організатором ідеї нагородження «Оскар – 2019». Почали діяти швидко та оперативно аби встигнути до початку свята вручити своїм наставникам заслужені нагороди.

DSCF1860Нарешті настав цей день, коли наших любих наставників можна удостоїти почесних звань за творчу майстерність, винахідливість і працелюбність. Номінантами церемонії нагородження «Оскар -2019» стали представники професійного педагогічного складу, які вже багато років навчають нас у  центрі професійної освіти.

Та щоб потрапити на червону доріжку та отримати нагороду треба, звичайно, здати іспит. Тому ми підготували кожному з номінантів «Щасливий білет» з каверзними запитаннями. Педагоги були кмітливими та розумними, вдало справилися із завданням.

DSCF1840Ведучі церемонії Вікторія Руденко (учениця 4 курсу) та Владислав Полонік ( 2 курс) з нетерпінням відкривали конверти та запрошували на сцену винуватців урочистостей. Номінаціями «Блискавка», «Генератор», «Джеймс Бонд», «Містер Ікс», «Головоломка», «Містер Мускул», «Професіонал», «Темний лицар», «Майстер шеф», «Лялечка», «Муза», «Шарлотка», «Трактор – драйвер» нагороджені наші добрі, мудрі любі педагоги.

Всі присутні отримали незабутні враження та яскраві феєричні емоції.

Дружніми оплесками проводжали винуватців події зі сцени, бажаючи їм працювати ще краще аби отримати в наступному навчальному сезоні нову вишукану номінацію.

Софія Ріста

Учнівський президент