Головна / Методична робота / Засідання МК / Обмінялися досвідом

Обмінялися досвідом

IMG_20171114_155119 14 листопада 2017 року у ДНЗ “ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО” відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін на тему “Активізація пізнавальної діяльності учнів”.

Викладач Світлана Федорівна Кулик виступила із доповіддю “Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках біології”, Алла Анатоліївна Шепель поділилася досвідом із проблеми “Вироблення в учнів системи математичних знань із застосуванням карт розуму”, представила колегам презентацію “Ментальні карти: технології креативності”.

Члени методичної комісії обговорили відкритий урок біології, проведений С.Ф.Кулик у 62 групі.

Голова методичної комісії Н.М.Остапчук