Головна / Новини / Тиждень математики «Математика навколо нас»

Тиждень математики «Математика навколо нас»

V В ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» проходив тиждень математики, який розпочався тематичною лінійкою «Математика навколо нас».

По групах були проведені тематичні виховні години «Чи знаєте ви, що….», де учнів познайомили з цікавими фактами із життя видатних математиків: Піфагора, Франсуа Вієта, Рене Декарта, Леонарда Ейлера, М. І. Лобачевського, С. О. Чаплигіна, М. В. Островського.

Учні ЦЕНТРУ з цікавістю розгадували кросворди, ребуси, загадки на тему «Заочна вікторина». Взяли активну участь у конкурсі стіннівок «Математична країна».

В ході гри «Математичний феєрверк», в якій взяли участь команди 14 групи «Гіперклуб», 76 групи «Ікс», 22 групи «Епл», учні показали не тільки свої математичні знання, а й свій артистизм, художні та творчі здібності.

В результаті проведення   заходів були визначені переможці:

1. У конкурсі кросвордів, ребусів, загадок «Заочна вікторина»

І місце- учні 14 групи;

ІІ місце-Демченко учні 22 групи;

ІІІ місце-  учні 77 групи.

1.  У конкурсі стіннівок « Математична країна»

І місце – учні 14 групи;

ІІ місце  – учні 76 та 12 груп;

ІІІ місце – учні 22 групи.

1. У конкурсі професійної майстерності

І місце – учні 12 групи;

ІІ місце – учні 22 та 76 груп;

ІІІ місце – учні 77 групи.

За результатами гри «Математичний феєрверк»

І місце – команда учнів 14 групи « Гіперклуб»;

ІІ місце –  команда учнів 22 групи «Епл;

ІІІ місце – команда учнів 76 групи «Ікс».

Переможців конкурсу нагородили грамотами.

О. В. Золотарьова, методист