Головна / Спортивні досягнення / Змагання у ДНЗ “Чубарівський професійний аграрний ліцей”

Змагання у ДНЗ “Чубарівський професійний аграрний ліцей”

У ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» розпочався навчальний рік. 1вересня ліцей радо прийняв у свою сім’ю нових учнів. Пролунав перший у цьому навчальному році дзвоник і діти завзято приступили до здобуття нових знань. 09.09.2015 року в ліцеї пройшла Легкоатлетична спартакіада, присвячена Дню Фізичної культури та спорту. В змаганнях брали участь 4 команди. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ: 1. Естафета «Тачка» 2. Метання гирі 16кг 3. Стрибковий марафон 4. Підтягування на перекладині 5. Естафета «Стрибки у мішках» Основна боротьба була між першокурсниками з 51 групи та майбутніми випускниками, учнями 21 групи. Звичайно, перемогти хотілося всім, але цього разу спортивна фортуна посміхнулася сильнішим, і в цих змаганнях перемогли учні 21 групи. Друге місце посіли наші першокурсники, учні 51 групи, а третє місце посіли учні 54 групи. Переможців було нагароджено грамотами. А після змагань команди у дружній атмосфері зіграли у волейбол та футбол. Вітаємо переможців і бажаємо наснаги для нових перемог у спорті й навчанні!

Про admin