Головна / Відео / Нескорені серця

Нескорені серця

День Захисника України –  Мужності й геройства свято

І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом наш спокій береже і захищає

Всю нашу велику родину, рідну землю свою – Україну

Символічно, День Захисника України віднедавна відзначається 14 жовтня, саме  на День  українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки славного війська запорозького. За тисячолітню історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. То ж, з гордістю та вдячністю вітали 13 жовтня 2016 року у стінах ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний  ліцей» шанованих гостей, справжніх героїв, учасників АТО, які тривалий час оберігають наш мир та спокій, захищають від зовнішньої агресії, відстоюють честь нашого краю.

DSCF7668Звучить мелодія «Воїни світла». До сцени запрошуються гості свята: голова громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Пилипенко Геннадій, батько третьокурсника Романа Кришталя (група тракторист-машиніст, водій) –  Кришталь Андрій Миколайович та випускники минулих років: Боровик Андрій, Кошубінський Сергій, Дикун Юрій, Смірнов  Андрій, Мордик Артем, Савченко Володимир. Сильних духом, загартованих в боях, обвітрених сонцем захисників стрічають гучними оплесками, осінніми трояндами, листівками учні та працівники ліцею. Вони – Герої, справжні нащадки запорожців, наша віра і приклад, приклад мужності, хоробрості, величі духу, совісті, патріотизму.

Людина може померти двічі, коли наздогнала куля там, на полі бою, а вдруге – у пам’яті людській. Наш край та земля також втратила своїх славних синів – загиблих героїв-земляків Євгена Васильєва і Івана Негера. А тому скорботні слова звучали зі слів ведучих Максима Сержанського (3 курс, професія кухар, кондитер) та Андрія Толошного (2 курс, професія тракторист-машиніст, водій). Вшанували полеглих у боях хвилиною Пам’яті та Скорботи.

До уваги учасників урочистостей була представлена конкурсна робота «Твори  Добро!» волонтерської групи «Прометей», яка посіла 1 місце в обласному конкурсі «Моральний вчинок» серед ПТНЗ області.

DSCF7688Вітали рядками патріотичних поезій відважних захисників другокурсники Молчанова Катерина, Кравченко Надія, Марченко Олександр першокурсники Полубінська Ірина, Блажко Валерія.

Танцювальні композиції «Мавка» та «Тільки в нас на Україні» виконали дівчата групи кухарів, кондитерів. Музичні привітання надсилали учні: Софія Ріста ( 1 курс, кухар, кондитер), Максим Сержанський (3 курс, кухар, кондитер), Крістіна Щукіна, Надія Кравченко, Надія Оліфан, Карина Єрмакова ( 2 курс, кухар, кондитер), Вікторія Стецюк (4 курс, кухар, кондитер)

На завершення  свята була представлена  другокурсниками (професія кухар, кондитер) патріотична  композиція «Повертайся живим», що закликала всіх присутніх шанувати рідний край, пам’ятати загиблих героїв, поважати  військових, учасників АТО.

Опісля військовослужбовці мали нагоду відвідати ліцейний музей «Берегиня», ознайомитися з матеріалами тематичної експозиції «Повертайся живим», літописом «Герої нашого часу». Учні  подарували гостям обереги, як символ миру та спокою, які ще довго будуть нагадувати їм про теплу та щиру зустріч – зустріч поколінь. Хоча і накрапав дощ, але він не завадив нам сфотографуватися на згадку з нашими героями – захисниками.

Світлана Балак

бібліотекар