Головна / Відкриті уроки / Масляна пригощай! Усім розваги подавай!

Масляна пригощай! Усім розваги подавай!

Масляну святкували,

Люту зиму проводжали.

Були танці, були співи

Та й млинці усім на диво.

Ой, яке ж то гарне свято —

Вас дозвольте привітати!

Історія свята Масляна йде своїм корінням глибоко в старовину. Масляна – древнє слов’янське свято, що дісталося нам у спадщину від язичеської культури, що збереглося і після прийняття християнства.

Масляна святкується в останній тиждень перед Великим постом, за сім тижнів до Великодня. На кожен день масляного тижня існували певні обряди.

Тож і Федорівський центр професійної освіти не залишився осторонь й відсвяткували  тиждень Масляної.

Розпочалося свято у понеділок 24 лютого з презентації про історію свята Масляної, де з зацікавленням учні переглянули звички, традиції, дізналися історію свята.

У вівторок 25лютого з учнями групи 86 (II курс ) та 95 група (I курс) провели круглий стіл, на якому діти охоче ділилися своїми рецептами приготування смачних млинців.

26 лютого в середу на виробничому навчанні в групі 86 майстер Яценко Людмила Іванівна провела конкурс на найсмачніший млинець, в якому перше місце посіла Черепченко Валерія.

На виховній годині 27лютого  у групі 95 пройшла гра на сайті Kahoot, де за допомогою сучасних гаджетів учні прийняли участь у вікторині. Перше місце зайняла Чабаненко Анна, на другому місці Тараскін Кирило, а третє місце посіла Сироватко Крістіна. Після чого переглянули фільм «Масляна прийшла», відгадували кросворд. Учні з великою зацікавленістю приймали участь у святковому тижні.

Говорять «Як масляну проведеш, так весь рік і буде»… Отже сподіваємося, що наш навчальний рік пройде цікаво та корисно.

Тимошенко О.Г., викладач спецдисциплін