Головна / Відкриті уроки / Початкові вправи з водіння легкового автомобіля

Початкові вправи з водіння легкового автомобіля

20  грудня 2018 року в ФЕДОРІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ відбувся відкритий урок практичного водіння майстра виробничого навчання Нариці Ігоря Миколайовича.

Тема уроку: Початкові вправи з водіння легкового автомобіля в умовах маневрового майданчика.

mПротягом уроку учні виконували такі вправи:

1. Посадка на робоче місце водія, ознайомлення з органами керування та сигналізації.
  2. Прийоми керування автомобілем .

Навчання проводилось на маневровому майданчику на автомобілі ІЖ-2125. Учні навчилися рушати з місця,виконувати рух по прямій з перемиканням передач у висхідному та низхідному порядку. Регулювали швидкість руху. Навчилися повертати, гальмувати та зупинятися. Відпрацьовували навички взаємодії органами керування перед початком руху, під час водіння на різних передачах з розворотами, поворотами, повільного та термінового гальмування, під час зупинки.

Ознайомитись з >> планами уроків

Кіпоть О.І., методист