Головна / Виховна робота / Тиждень толерантності

Тиждень толерантності

деревоЛюди! Будьте взаємно красивими!

Ліна Костенко

Із 16 по 20 листопада 2015 року в ДНЗ “Чубарівський професійний аграрний ліцей” пройшов тиждень толерантності.

16 листопада у Міжнародний день толерантності відбулася лінійка “Толерантний всесвіт побудуй!” Учнівською Президентською радою цього року були проведені акції “Подаруй посмішку”, “Твори добро!”, бліцопитування “Бути толерантним означає”, засідання на тему “Нас обирають, ми обираємо”, конкурс компліментів та конкурс плакатів і малюнків “Будь толерантним!”. Серед найкращих робіт є “Квітка толерантності” Надії Оліфан (53 гр.), “Будьмо толерантними” Максима Сержанського ( 42 гр.), “Толерантність врятує світ” Віктора Азарова (41 гр).

Рада бібліотеки “Мрія” провела конкурс міні-творів “Хай краще серце вже заплаче, ніж в грудях стане кам’яним”, а бібліотекар Світлана Вікторівна Балак – годину спілкування “Поспішай творити добро”. Учні першого курсу під час виховного заходу створили Герб Щастя і Добра та “Серце Доброти”. Найактивнішими учасниками вправ “Етичний практикум” та “Віртуальний мікрофон” були Роман Орляк, Єгор Суховий, Владислав Мельник, Владислав Кононов.

У літературній вітальні “Не економте доброти” звучали поетичні твори, які розповідають про те, що доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі – це в характері нашого народу з давнини. Члени клубу “Діалог” під час години спілкування “Від нас залежить прожити життя, як належить” поділилися думками про пошуки шляхів взаєморозуміння між людьми та добіркою висловлювань мудрих людей “Скринька толерантності”.

На групових виховних годинах “Толерантність врятує світ” ліцеїсти прийшли до висновку, що толерантність є запорукою успішної взаємодії в суспільстві, вирішенню конфліктів без насилля, сприяє збереженню миру. У гуртожитку ліцею відбувся тренінг “”Ми рівні – ми різні”. Учні зрозуміли, що світ різноманітний і саме цим він прекрасний. Бути толерантними – велике мистецтво. Толерантність має визначальне значення для мирного співіснування людей різних поглядів.

На засіданні методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання на тему “Педагогіка толерантності “ педагоги обговорили актуальні проблеми виховання толерантності у молоді, поділилися досвідом щодо форм і методів роботи з учнями, створили пам’ятку “Педагогу, будь толерантним!”

Наталія Остапчук,

голова методичної комісії класних керівників та

майстрів виробничого навчання ДНЗ “Чубарівський ПАЛ”