Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / ЧАС ЗМІН. ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА!!!

ЧАС ЗМІН. ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА!!!

Що за диво-корабель
Нас везе навкруг земель?
Пливемо морями знань
Серед хвиль важких — питань.

Нас робота не лякає.
Треба вчитись — кожен знає!
Тож чекаєм побажань
Під вітрилом в морі знань!

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110Чудова осіння пора – це час підведення певних підсумків у житті і, водночас, пора створення перспектив на майбутнє. Настав час змін і в ДНЗ « ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО».   Протягом місяця тривали передвиборчі перегони на пост Президента Ради учнівського самоврядування. Найвідповідальніші учні, які мають активну життєву позицію, не бояться труднощів і випробувань, виявили бажання очолити громаду ЦЕНТРУ.

Цьогоріч на цю посаду претендували Скрупська Анастасія(гр.14), Коваленко Анастасія (гр.24) та Козлов В`ячеслав (гр. 22).

Ці кандидати вже давно зарекомендували себе, як активні та креативні особистості, котрі не залишаються байдужими до життя ЦЕНТРУ.

Вибори президента розпочалися з ознайомленням з передвиборчою програмою. Вона охоплювала подальшу роботу майбутніх кандидатур, їх обіцянки та прагнення, ідеї щодо позитивних змін в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО”.
У середу, 18 жовтня, усі учні і педпрацівники  зібралися на дебати.

Це був вирішальний етап на шляху до обрання найкращого. Усі  могли поставити свої запитання кандидатам і дізнатись про їх подальші дії у якості президента ЦЕНТРУ. І ось у четвер, 19 жовтня 2017 року, настав вирішальний день – голосування.
Переважною більшістю голосів Президентом Ради  учнівського самоврядування обрано Скрупську Анастасію, ученицю 14 гр, за професією «Кухар, кондитер». Сподіваємося, що вона достойно представлятиме звання «президент ЦЕНТРУ» і докладе максимум зусиль для урізноманітнення  життя.

Лідерство – це велика відповідальність. Водночас – це можливість випробувати власні сили, досягти певних вершин у житті. Щиро бажаємо Скрупській Анастасії гідно пройти обраним шляхом, втіливши в життя передвиборчу програму.