Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Звіт

директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Зелєнцова Андрія Володимировича

на загальних зборах трудового колективу 25 червня  2021 року

Протягом звітного періоду у своїй роботі я керувався забезпеченням виконання заходів прийнятих колективом   закладу освіти у  Програмі  перспективного розвитку ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ППРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ на період з 2020 по 2021 роки за наступними напрямами:

  1. Створення умов для стабільної, ефективної діяльності педагогічного та учнівського колективу закладу освіти.
  2. Ефективність та прозорість прийнятих управлінських рішень.
  3. Забезпечення належного рівня якості виробничого та виховного процесу.
  4. Модернізація наявної матеріально-технічної бази та її оновлення.
  5. Соціальний захист та адаптація здобувачів освіти, підготовка їх до дорослого життя.

За підсумками роботи колективом отримані наступні результати:

Забезпечено умови для самореалізації та професійного росту педагогічних працівників шляхом самоосвіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних працівників. В Центрі працюють 22 викладачів та 20 майстрів виробничого навчання. Серед викладачів кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» мають 8 осіб, 1 викладач має педагогічне звання «Викладач-методист» та 2 викладачі – «Старший викладач», кваліфікаційну категорію «Спеціаліст 1-ї категорії» мають 10 осіб, кваліфікаційну категорію «Спеціаліст 2-ї категорії» мають 2 особи, 2 особи мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст». Серед майстрів виробничого навчання  14 осіб мають 14-й тарифний розряд, з них 3 майстра мають педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»,  3 особи  мають 13 тарифний розряд, 2 особи мають 12-й тарифний розряд, 1 особа має  11-й тарифний розряд.

Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за 6 робітничими професіями відповідно до ліцензії на впровадження освітніх послуг, пов’язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог первинної професійної підготовки, професійно-технічного навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації, яка надана Міністерством освіти і науки України за рішенням ДАК України. Згідно з ліцензією підготовка здійснюється за професіями: Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «В1»); слюсар-ремонтник; водій автотранспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1»);  водій автотранспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»)», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); водій автотранспортних засобів (категорія «В»); водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», «Кухар; кондитер», «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Назва професій відповідає Державному класифікатору професій ДК.0395,  робочі навчальні плани та  навчальні програми відповідають вимогам державних стандартів професійно-технічної освіти. Навчальний заклад був атестований у 2014 році, за результатами атестації  отримав свідоцтво про атестацію.

План прийому на 2020-2021 навчальний рік становив 179 учнів. На навчання було прийнято 179 учнів (100 % від плану).

Організація уроків теоретичного і виробничого навчання здійснювалася  відповідно до робочих навчальних планів і програм затверджених Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації. Робочі навчальні плани і програми у 2020 – 2021 навчальному році виконані в повному обсязі.

Станом на 25 червня  2021 року було випущено 104 учнів.  Працевлаштовано  70 учнів з числа випускників  (67 %). До кінця навчального року буде відраховано у зв’язку із закінченням навчання та випуском ще 73 учні.

Відраховано протягом навчального року 12 учнів, з них: повернулись на навчання до загальноосвітніх закладів освіти – 4 учні, пішли на службу до лав УА за контрактом – 1 учень, були переведені в інші ЗП(ПТ)О – 2 учні, відраховано достроково у зв’язку із працевлаштуванням – 2 учні, за власним бажанням – 2 учні, за невиконання вимог навчальних планів та програм – 1 учень.

Прогнозовано на 1 вересня 2021 року перехідний контингент становитиме 320 учнів.

План прийому на перший курс у 2021-2022 н.р. становить 160 учнів.

Основними підприємствами замовниками на підготовку кваліфікованих робітників є:  Гуляйпільське районне споживче товариство, ТОВ «АГРО-РІВНОПІЛЛЯ»,  ТОВ  «Новий Заповіт»,  ПП «Агрофірма ім. Шевченка»,   СФГ “Скорпіон”, СФГ “Каріна”, ТОВ «Вєга»,  ПП «Агрофірма «Лан», ФГ «Світанок-2005», ТОВ «Агротехніка», ТОВ «Байкал», ТОВ «Комунгоспцентр» та інші підприємства Пологівського, Гуляйпільського, Куйбишевського, Вільнянського районів Запорізької області.

Для дотримання вимог охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу служба з охорони праці готує проєкти наказів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Ведуться журнали реєстрації вступного інструктажу працівників та учнів, інструктажу на робочих місцях, нещасних випадків, інструктажу про проведення позаурочних заходів. Розроблені для працівників та здобувачів освіти і затверджені у відповідному порядку програми вступного інструктажу. В Центрі також є інструкції для проведення первинних інструктажів для працівників та учнів, інструкції з охорони праці по кожній професії. В цілому працівники та учні  закладу освіти дотримуються правил техніки безпеки та вимог санітарно-гігієнічних норм,  кожного дня проводиться вологе прибирання, провітрювання. Протягом  звітного періоду  в центрі  не зафіксовано жодного факту травматизму.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

?????????????

Аналітичний звіт директора Федорівського центру ПО 2022-2023 н.р.

Аналітичний звіт директора Федорівського центру професійної освіти Зелєнцова Андрія Володимировича за 2022-2023 ...