Головна / Спортивні досягнення / Нагородження переможців «Запорозької слави»

Нагородження переможців «Запорозької слави»

БЖНаступного дня після повернення команди ДНЗ «Чубарівський ЦПТО» зі змагань у місті Запоріжжя їх урочисто привітали на лінійці всі учні та працівники навчального закладу. Адже наші хлопці та дівчата показали себе тільки з кращого боку, їхня витримка, дисциплінованість, наполегливість та старанність були прикладом для всіх.

Всі учасники змагань були нагороджені сертифікатами, що засвідчували участь в акції «Запорозька слава», а також грамотою наша команда була кращою в «козацькому» дні, їх відзначили всі інструктори, які проводили тренінги. Крім того, учасник нашої команди Долін Володимир став найвлучнішим стрільцем змагань серед 120-ти учасників і також був відзначений на урочистому закритті акції. Також на ім’я директора ДНЗ «ЧЦПТО» Зелєнцова Андрія Володимировича було надіслано лист-подяку від КЗ «Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді».

247Отже, ось імена наших учнів, які гідно представили наш навчальний заклад на обласному рівні:

1. Марченко Антон
  2. Варданян Сергій
  3. Долін Володимир
  4. Кононенко Анатолій
  5. Лапшин Віктор
  6. Крайниковський Анатолій
  7. Налісний Артем
  8. Богданова Аліна
  9. Тимошенко Аліна

Ще раз вітаємо нашу команду і пишаємося ними! Так тримати!!!

Островська Вікторія

керівник фізичного виховання