Головна / Учням / Розваги / Поїздка на море

Поїздка на море

1-2 червня адміністрація та учнівська профспілка Державного навчального закладу “Чубарівський центр професійно-технічної освіти” влаштували поїздку на море у м. Бердянськ для  учнів. Відпочинок проходив на турбазі “Прибой”.

На відпочинок поїхали всі бажаючі учні випускних груп, а також учні, які мали успіхи у навчанні за підсумками навчального року.

Відпочинок проходив дуже весело та дружно. Ми купалися, засмагали, грали у волейбол, ловили рибу та просто чудово проводили час у дружній приємній компанії.

Їжу готували ми на вогнищі. Зокрема, дякуємо нашому директору Зелєнцову Андрію Володимировичу за смачний куліш, який він приготував для всіх за своїм особливим рецептом.

Дякуємо колективу навчального закладу за чудовий відпочинок та весело проведений час.

Цьопкало Денис, випускник ЦЕНТРУ