Головна / Відкриті уроки / Тиждень літератури в ДНЗ «Чубарівський ЦПТО»

Тиждень літератури в ДНЗ «Чубарівський ЦПТО»

20180316_100233 У ДНЗ «Чубарівський ЦПТО» 12-16 березня 2018 року відбувся тиждень літератури. До  Шевченківських днів учасники клубу «Діалог» випустили газету «Вогненне слово Кобзаря», викладачі української літератури  провели виховні заходи  «Катерино, серце моє!». Образ жінки у поетичній і живописній творчості Тараса Шевченка», «Емма Андієвська – лауреат Шевченківської премії 2018» (Н.М.Остапчук) та «Поезії Т.Шевченка, що стали піснями» (В.Ю.Павелко).  Твори Т.Г.Шевченка звучали англійською мовою на літературній п’ятихвилинці (викладач О.В. Карлиханова).

image (5)У рамках тижня пройшов конкурс міні-творів «Книга, що запала мені в душу». Гаслом тижня став вислів Й.Бродського «Поезія – це вища форма існування мови». У літературній кав’ярні «Поезія – це завжди неповторність» звучали шедеври світової лірики – твори Т.Шевченка, І.Франка, Лесі Українки, М.Вороного, О.Олеся,В.Шекспіра, П.Верлена, Ф.Тютчева,С.Єсеніна, О.Блока, В Cимоненка, М.Вінграновського, Л.Костенко та ін.. Викладач М.В .Прокопенко провела конкурс «Знаю і люблю літературу» та гравіккон «Великі письменники починалися з великих мов».

У вікторині «Кращий знавець зарубіжної літератури», проведеній Н.С. Боровик, взяли участь команди  22 і 14 груп (професія  «Кухар; кондитер»). Учні змагалися у конкурсах «Літературна анаграма», «Упізнай героя», «Хто автор». Найліпшими знавцями виявилися учні 14 групи.

Переможців вікторин та гравіккону нагородили грамотами та подарунками.

Н.М. Остапчук, викладач української мови та літератури